DARMOWA DOSTAWA
Darmowa dostawa (InPost Paczkomat ) już od 250,00 zł.

      Masz pytanie?     

    Zadzwoń 509 043 936    

uniters kolory

W tej kategorii znajdziesz preparaty do czyszczenia i konserwacji skór naturalnych oraz skór sztucznych

Meble, wyroby galanteryjne oraz wnętrze auta wykonane ze skóry wymagają specjalnego traktowania. Użycie nieodpowiedniego produktu może doprowadzić do zniszczenia powierzchni skóry, dlatego należy sięgać wyłącznie po sprawdzone, dedykowane preparaty do czyszczenia i konserwacji.

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór środków przeznaczonych do różnych rodzajów powierzchni, codziennej pielęgnacji i usuwania typowych zabrudzeń oraz trudniejszych plam. 

PREPARATY DO CZYSZCZENIA  - kliknij

PREPARATY DO KONSERWACJI - kliknij

+ PREPARATY DO MEBLI I WYROBÓW SKÓRZANYCH

Preparaty do czyszczenia i konserwacji skór

Meble, wyroby galanteryjne czy elementy wyposażenia wnętrza samochodu wykonane z naturalnej skóry wymagają specjalnego traktowania. Użycie nieodpowiedniego produktu może doprowadzić do zniszczenia powierzchni, dlatego należy sięgać wyłącznie po sprawdzone preparaty do czyszczenia i konserwacji. Nie wiesz gdzie ich szukać? Mamy zatem dobrą wiadomość! W tej kategorii naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór środków pielęgnacyjnych przeznaczonych do różnych rodzajów skór naturalnych i syntetycznych oraz rozmaitych zabrudzeń. Zapoznaj się z naszym asortymentem i przekonaj się, że pielęgnacja wyrobów skórzanych nigdy nie była tak prosta!

Środki do czyszczenia skórzanej tapicerki i galanterii

Masz w swoim domu skórzane meble? Z pewnością więc wiesz, że o ich uszkodzenie wcale nie jest trudno. Otarcia, zadrapania czy zabrudzenia to coś, co jest na porządku dziennym – szczególnie w tych domach, w których mieszkają małe dzieci. Kocie lub psie pazurki również mogą uszkodzić delikatną strukturę skórzanych obić Twoich mebli. Szukasz skutecznych preparatów do czyszczenia, jak również konserwacji skóry naturalnej lub tzw. ekoskóry ? Potrzebujesz czegoś, co trwale usunie zabrudzenia ze skórzanej sofy oraz foteli? A może chcesz postawić na najlepszą pielęgnację tapicerki samochodowej? W naszym sklepie internetowym mamy wszystko, czego Ci potrzeba! W tej kategorii dostępne są między innymi preparaty do pielęgnacji skór, zestawy do tapicerki ze skór jasnych, nubuku, skór olejowanych, a także środki do usuwania tłustych, trudnych plam. Z pomocą naszych produktów konserwacja skórzanych mebli nie jest tak trudna, jak mogłoby się wydawać – jest wręcz dziecinnie prosta!

Preparaty do czyszczenia mebli skórzanych

Cykliczne czyszczenie oraz konserwacja to kluczowy zabieg pozwalający zabezpieczyć skórzaną powierzchnię przed plamami i ich wnikaniem w głąb struktury skóry. Takie zabiegi umożliwiają przedłużenie żywotności tapicerki domowej i samochodowej, motocyklowej czy innej galanterii skórzanej. Właśnie dlatego oferujemy Ci atrakcyjne cenowo zestawy, w których znajdziesz wszystkie niezbędne elementy do okresowej pielęgnacji naturalnej skóry (np. typu madras i wielu innych) oraz eko skóry. Polecamy między innymi uniwersalny preparat do czyszczenia i dezynfekcji bez alkoholu, a więc bardzo bezpieczny dla skóry naturalnej lub syntetycznej oraz innych powierzchni.  Skutecznie neutralizuje bakterie oraz wirusy bytujące na przykład na skórzanym obiciu kierownicy. Zapraszamy na owocne zakupy!

Jak skutecznie czyścić skórzane meble?

Odpowiednie, dedykowane naturalnej skórze preparaty to klucz do skutecznego czyszczenia mebli i tapicerki, bez ryzyka jej uszkodzenia. Szukasz czegoś, co usunie plamy lub przebarwienia? A może chcesz przedłużyć żywotność skórzanego fotela? Sprawdź dostępny w naszym sklepie zestaw do skór naturalnych. W jego składzie znajdziesz delikatny środek czyszczący, krem ochronny, a także gąbki i ściereczki. W sprzedaży posiadamy również zestawy produktów przeznaczonych do skór syntetycznych takich jak skaj, PU, ekoskóra czy bycast.

Jak używać naszych produktów?

Już wiesz, że preparaty do skór, które są dostępne w naszym sklepie, będą dla Ciebie wyborem idealnym. Nasuwa się zatem pytanie: w jaki sposób ich używać, aby przyniosły jak najlepsze efekty? Trudno jest na nie jednoznacznie udzielić odpowiedzi, gdyż wszystko zależy od tego, na jaki rodzaj preparatu do skór się zdecydujesz. Większość naszych środków do mycia skórzanych elementów wymaga wyłącznie nałożenia ich na czyszczoną powierzchnię oraz jej umycia przy pomocy gąbki lub delikatnej szmatki. Wszystko jednak zależy od zaleceń producenta – dlatego koniecznie się z nimi zapoznaj przed przystąpieniem do jakiejkolwiek pracy!

Dlaczego warto dbać o skórzane meble?

Skóra podczas obróbki w garbarni zostaje wzbogacona o wiele substancji, które nadają jej elastyczność i miękkość. Z upływem czasu pojawia się konieczność ich uzupełniania. Dzieje się tak, ponieważ wygarbowana skóra nie ma zdolności do regeneracji – warto zatem jej w tym pomóc. Codzienne użytkowanie skórzanych wyrobów nie działa korzystnie na ich stan i kondycję. Są narażone m.in. na wysokie temperatury oraz sól zawartą chociażby w ludzkim i zwierzęcym pocie. Te dwa czynniki powodują przesychanie skóry, co prowadzić może do jej twardnienia, a następnie pęknięć. Nie bez znaczenia jest także niewłaściwa pielęgnacja. Używanie innych środków niż te, które są przeznaczone do czyszczenia i konserwacji skór i zastępowanie ich innymi produktami może także przyczynić się do ich dalszej degradacji. Zatem już dziś zaopatrz się w profesjonalne preparaty do skór i przekonaj się, jak prosta jest ich pielęgnacja!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl