Masz pytanie?     

    Zadzwoń 509 043 936    

LEATHER CARE MINI zestaw pielęgnacyjny do czyszczenia i konserwacji

Dostępność: wycofany z oferty
Cena: 62,00 zł 62.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Leather Master Leather Master Certificate

Aktualnie w sprzedaży zestawy:

2x150 ml dostępny jest tu : https://czyszczenieskory.pl/uniters-midi-kit-2x150ml

oraz

2x250 ml dostępny jest tu: https://czyszczenieskory.pl/uniters-maxi-kit-2x250ml

 

Poniższy zestaw MINI (2x100ml) został wycofany z oferty.

Zestaw do czyszczenia i konserwacji mebli skórzanych MINI KIT(2x100ml). Zawiera delikatny środek czyszczący oraz preparat konserwujący.

 

    

W zestawie:

Soft Cleaner to delikatny środek na bazie wody destylowanej do czyszczenia skór. Nie zawiera żadnych rozpuszczalników mogących uszkodzić wykończenie skóry. Preparat nadaje się również do czyszczenia skór anilinowych. Regularne czyszczenie skórzanej tapicerki powstrzymuje niszczące działanie zanieczyszczeń, które z biegiem czasu mogą powodować poważne uszkodzenia. Po czyszczeniu skóry konieczne jest zastosowanie kremu ochronnego Conditioning Cream.

Conditioning Cream- krem ochronny do wszystkich rodzajów skór (oprócz nubuku i zamszu). Ten unikalny produkt konserwuje skórę (zabezpieczając przed wysychaniem i pękaniem) i jednocześnie impregnuje porowatą powierzchnię. Tworzy przeźroczystą paroprzepuszczalną powłokę, która powstrzymuje zabrudzenia przed penetracją i niszczeniem wykończenia skóry. Kolejne czyszczenie oznacza rozpuszczenie i usuwanie zabrudzonej powłoki, a nie bezpośrednie czyszczenie skóry. Producent zaleca stosowanie Conditioning Cream na nowym wyrobie skórzanym. 

Uwaga:

- przed użyciem potrząsnąć buteleczką

- przetestuj środek na ukrytej powierzchni

- nie stosować zestawu do skór typu nubuk i zamsz

- trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci

- przechowywać w temperaturze pokojowej.

Sposób użycia

Preparat do czyszczenia skóry Soft Cleaner – nasącz gąbkę preparatem do czyszczenia skóry i ściśnij ją kilkakrotnie do uzyskania piany (im więcej piany tym lepszy efekt czyszczenia ). Czyszczenie skóry powinno odbywać się okrężnymi ruchami. W miejscach, gdzie zabrudzenie jest mocniejsze, kilka razy wetrzyj nasączoną gąbkę z pianą. Brud będzie osadzał się na gąbce, dlatego też trzeba ją płukać w czystej wodzie. Jeśli efekt czyszczenia jest satysfakcjonujący proszę odczekać do momentu wyschnięcia mebla ( ok.30 min ) i nałożyć preparat do konserwacji skór Conditioning Cream.

Preparat konserwujący do skór naturalnych  CONDITIONING CREAM – potrząśnij butelką przed użyciem, nasącz miękką i czystą ściereczkę preparatem i wetrzyj kolistymi ruchami równomiernie na powierzchni skóry. Miejsca takie jak podłokietniki można zabezpieczyć dwukrotnie. Pozostaw skórę do wyschnięcia na 30 min.

Dbałość o dobrą kondycję wyrobów ze skór jest przecież naturalną konsekwencją ich zakupu. Skóra jest wyjątkowo trwałym materiałem , jednak nawet normalne jej używanie naraża ją na kontakt z brudem, ludzkim potem (przez to na działanie zawartej w pocie soli). Czyszczenie i ochrona to program pielęgnacyjny, który stosuje się 2-4 razy w roku.

Czyszczenie skóry skutecznie eliminuje zabrudzenia i usuwa plamy, zapewniając atrakcyjny wygląd, konserwacja skóry gwarantuje oryginalną jakość nawet po wielu latach użycia, jednocześnie zabezpieczając skórę przed następstwami rozmaitych przypadkowych i uciążliwych zabrudzeń.

Zawartość produktu

100ml Soft Cleaner

100ml Conditioning Cream

Gąbka, ściereczka.

Zestaw wystarcza na wyczyszczenie kanapy dwu osobowej.

Działanie

Stosowanie środków do czyszczenia skór Leather Master skutecznie usuwa zabrudzenia ze skóry, doskonale impregnuje wyrób skórzany i zabezpiecza go przed plamami oraz gwarantuje zachowanie oryginalnej jakości.

Wszystkie preparaty i środki do czyszczenia skór oraz do konserwacji skór marki Leather Master monitorowane są przez system jakości ISO 9001 i dostępne są w 70 krajach na całym świecie. Daje nam to pewność, że każdy preparat spełnia pokładane w nim oczekiwania. Preparaty można stosować do czyszczenia i konserwacji mebli skórzanych, do czyszczenia i pielęgnacji tapicerek samochodowych, do czyszczenia i konserwacji ubrań i galanterii skórzanej. Preparaty i środki do czyszczenia skór są bezpieczne w użyciu ponieważ produkowane są na bazie wody destylowanej co sprawia, że nie odbarwiają skóry.  Preparaty do czyszczenia i konserwacji skór zapewniają skuteczną ochronę i pielęgnację skórom licowym o zróżnicowanym wykończeniu dlatego nie ma potrzeby ani zaleceń żadnej garbarni do używania oddzielnych preparatów do skór jedno i dwukolorowych-antykowanych. Podział taki wprowadza tylko i wyłącznie dezorientację u klienta.

Jak dbać o skórę:

Skóra w trakcie obróbki w garbarni zostaje odpowiednio spreparowana z wykorzystaniem wielu substancji nawilżających, które nadają jej miękkość i elastyczność. Wraz z upływem czasu konieczne jednak staje się ich uzupełnianie. Dlaczego? Ponieważ skóra wygarbowana nie ma zdolności do regeneracji tak jak żywa tkanka. Należy jej w tym pomóc. Użytkowany wyrób skórzany poddawany jest działaniu kilku szkodliwym czynnikom takim jak: wpływ temperatury otoczenia – nasłonecznienie, grzejniki, a także wpływ soli zawartych w pocie ludzkim i zwierzęcym ( w przypadku zwierząt także w ślinie ). Sól oraz temperatura powodują przesychanie skóry co z czasem prowadzi do jej stwardnienia, a następnie powstawania pęknięć, zwłaszcza w miejscach mocno naprężonych i narażonych na styczność z ludzką skórą i włosami. Dodatkowo niefachowe czyszczenie skóry z wykorzystaniem domowych preparatów piorących i czyszczących ( płyny do mycia szyb, naczyń, preparaty do kurzu z silikonem ) przyczyniają się do jej dalszej degradacji.

 

Jeśli potrzebujesz więcej informacji o skórach i tkaninach, ich rodzajach, charakterystyce, pielęgnacji, wadach i zaletach itd. to koniecznie przejrzyj naszego bloga >>>> https://czyszczenieskory.pl/pl/n/list

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl