Masz pytanie?     

    Zadzwoń 509 043 936    

O FIRMIE

Preparaty do czyszczenia, konserwacji i renowacji wyrobów ze skóry, oraz do czyszczenia i pielęgnacji tkanin meblowych to nasza specjalność.
Firma ALAMA reprezentuje w Polsce włoską firmę UNITERS S.P.A., która jest globalnym producentem preparatów do czyszczenia oraz konserwacji.

UNITERS S.P.A., jest producentem preparatów do czyszczenia oraz konserwacji skór i tkanin znanej marki Leather Master. Lokalizacja UNITERS w pobliżu największego w Europie zagłębia produkcji skór ( Arizgnano ) pozwala na stały dostęp do najnowszych technologii garbowania i wykańczania skór. W ofercie firmy znaleźć można już ponad 350 produktów do skór, tkanin, drewna i kamieni naturalnych. Są to m.in.:środki do pielęgnacji i renowacji skórśrodki do czyszczenia mebli, czy też środki służące do czyszczenia i konserwacji skórzanej tapicerki samochodowej. Firma proponuje też m.in.: barwniki do naprawy i odświeżania skórfarby do skórzanych tapicerek samochodowychkleje do skór oraz produkty pomagające w pielęgnacji skór naturalnych i sztucznych.

CAŁA PRODUKCJA JEST MONITOROWANA PRZEZ SYSTEM JAKOŚCI ISO9001, CO DAJE PEWNOŚĆ WYSOKIEJ JAKOŚCI I UTRZYMANIA STANDARDÓW RECEPTUR. CERTYFIKOWANE SYSTEMY JAKOŚCI TO COŚ CO POZYTYWNIE WYRÓŻNIA NAS NA TLE KONKURENCYJNYCH OFERT.    

 UNITERS SPA

Obecnie produkty marki Leather Master®, Textile Master®, Wood Master® oraz Repair Master® można znaleźć w 70 krajach na 5 kontynentach. 

Wszystkie produkty zostały stworzone i dopracowane w Laboratorium Centrum Badawczego firmy we Włoszech przez Dr. Leo Tork i jego międzynarodowy zespół badawczy. Cztery automatyczne linie produkcyjne zapewniają elastyczność wytwarzania, kolejne cztery logistycznie rozlokowane w USA, Japonii i Finlandii zapewniają szybki serwis i dostawy.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą wysokiej jakości środków przeznaczonych do czyszczenia oraz pielęgnacji, konserwacji skór i tkanin. Zapraszamy do współpracy. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl