DARMOWA DOSTAWA
Darmowa dostawa (InPost Paczkomat ) już od 250,00 zł.
TEMATY BLOGA

SERIA UNITERS PRO. O CO CHODZI ?

SERIA UNITERS PRO. O CO CHODZI ?

Seria UNITERS PRO przeznaczona jest głównie dla klientów o szczególnych potrzebach.

Część z tych produktów wymaga specjalistycznego podejścia oraz stosowania dodatkowych środków ostrożności.

Przed użyciem koniecznie zapoznaj się z ostrzeżeniami na opakowaniu ! W przypadku jakichkolwiek wątpliwości nigdy nie rozpoczynaj pracy z tymi preparatami. Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów i zawsze staramy się znaleźć rozwiązanie zgłoszonych problemów, ewentualnie doradzimy inny, odpowiedniejszy produkt.

Każdy produkt, który wprowadzamy do naszej oferty zawsze najpierw testujemy sami. Mimo wieloletniej pracy z preparatami Uniters, zdarzają się sytuacje całkiem nowe również i dla nas. Ale mamy pewność, że każdy temat zawsze możemy omówić z technologiem UNITERS SPA, który udziela nam rad i wskazówek opartych na wieloletnich badaniach laboratorium UNITERS SPA. Wsparcie naszego włoskiego partnera jest dla nas niezwykle istotne i pomocne.

Poniżej przedstawiamy w bardzo dużym skrócie opisy produktów PRO.

Mamy nadzieję, że taka skrócona forma pomoże szybciej dotrzeć do właściwego produktu. Po kliknięciu na nazwę produktu nastąpi przekierowanie do szczegółowych informacji o danym preparacie. 

W przypadku wątpliwości zawsze prosimy o kontakt z nami. Jesteśmy do Państwa dyspozycji: biuro@alama.com.pl , tel. 509-043-936.

 

CLEANER seria PRO

 

Do tkanin - OX' CLEANER silny odplamiacz do tkanin na bazie aktywnego tlenu, specjalny proszek do usuwania plam spowodowanych napojami, jedzeniem, krwią, mocze, zaciekami, śladami wody, żółknięciem itp.

Do skór i tkanin - EASY CLEAN bardzo skuteczny detergent do czyszczenia tapicerki tekstylnej i skórzanej. Dzięki technologii enzymatycznej usuwa również niezaschnięte jeszcze plamy po jedzeniu i napojach oraz eliminuje nieprzyjemne zapachy.

Do skór i tkanin - CLEANER 444 to profesjonalny bardzo efektywny preparat do czyszczenia i odtłuszczania skór i tkanin.

Do skór - REVIVER W Bardzo skuteczny i łatwy w użyciu, do czyszczenia skóry typu nubuck i zamsz. Środek na bazie wody przywracający jej jasność i świeżość koloru. Przywraca skórze także jej miękkość i delikatność. Pomaga w usuwaniu większości zabrudzeń i plam. Po czyszczeniu skóry konieczne jest zastosowanie preparatu zabezpieczającego Protector W.

Do skór, tylko pigmentowanych, pokrytych trwałą powłoką - SUPER CLEANER bardzo silny, na bazie rozpuszczalnika, do usuwania wyjątkowo trudnych plam. Środek do czyszczenia skór Super Cleaner usuwa wyjątkowo oporne plamy takie jak: farba drukarska, zabrudzenia z jeansu, marker. Pomocny gdy zawiodą wszystkie inne środki. 

Do skór - UNIVERSAL CLEANER silny, skoncentrowany środek czyszczący, tylko do skór o odpornym wykończeniu, pokrytych trwałą warstwą farb. Preparat zawiera związek, który zabezpiecza skórę przed przesychaniem i pozostawia jej powierzchnię miłą w dotyku.

Do skór - RAPID CL S zawiera wysoce skuteczny detergent do czyszczenia tapicerki ze skóry pigmentowanej, takiej jak fotele samochodowe, motocyklowe, łodziowe, lotnicze i kanapy. Można go również stosować na innych odpornych skórach, takich jak buty i torebki. Nie nadaje się do skór anilinowych, nubuku ani zamszu.

Do skór - RAWIVANTE S to specjalistyczny produkt, który służy do ożywienia koloru i ujednolicenia wyglądu powierzchni wyrobów nubukowych. Po zastosowaniu preparatu i wysuszeniu w temperaturze pokojowej produkt staje się bardzo miękki i przyjemny w dotyku, kolor jednolity i bardzo ożywiony.

 

REMOVER seria PRO

Do tkanin - BYE BYE STAIN do tkanin, do usuwania opornych plam, takich jak żywność, napoje, sosy, długopis oraz transfer kolorów.

Do tkanin - TEXTILE ODOUR REMOVER to nie perfumy, to neutralizator , eliminuje nieprzyjemne zapachy z tkaniny i dywanu.

Do skór - STRONG REMOVER SF skoncentrowany, na bazie rozpuszczalnika, osłabi wykończenie i usunie zarówno to wykończenie, jak i znajdujący się pod spodem kolor. Produkt ten powinien być stosowany, gdy na skórze widoczne są głębokie pęknięcia lub gdy konieczne jest ponowne zabarwienie skóry. Przewaga tego produktu nad innymi dostępnymi silnymi rozpuszczalnikami polega na tym, że Leather Strong Remover nie wysusza ani nie utwardza skóry.

Do skór - SOFT REMOVER SF na bazie rozpuszczalnika, który dokładnie czyści i usuwa oporne zabrudzenia. Produkt sprawia, że wykończenie skóry staje się bardziej porowate, dzięki czemu nakładane później produkty mogą lepiej wnikać i przylegać.

Do skór - SUPER REMOVER usuwa ślady długopisu pigmentowanej skóry.

Do skór - GLUE REMOVER na bazie rozpuszczalników. Doskonały przy usuwaniu zanieczyszczeń od kleju, farby, wosku a także markera.

Do skór - SPEW REMOVER do usuwania naturalnych olejów wydostających się z wnętrza wyprawionej skóry. Usuwa matowy nalot, który pojawia się na powierzchni. Zastosowany powierzchniowo czyści, ale też wnika do wnętrza skóry i w ten sposób przyczynia się do absorbowania naturalnych olejów. Zapobiega to ich ponownemu pojawieniu się na powierzchni.

Do skór - COLOUR TRANSFER REMOVER na bazie rozpuszczalnika parafinowego, usuwa przebarwienia pozostawione na skórach naturalnych i niektórych sztucznych. Bardzo pomocny preparat przy zabrudzeniach powstałych po spodniach jeansowych, farbie drukarskiej, markerach.

Do skór - LEATHER ODOUR REMOVER usuwa przykre zapachy ze wszystkich rodzajów skór.

Do skór i tkanin - MOULD REMOVER długotrwały efekt działania przeciwgrzybiczego – usuwa pleśń i oraz zapobiega jej nawrotom. Usuwa również zapach stęchlizny. Zawiera środek zwilżający, który umożliwia penetrację środka czyszczącego w głąb skóry w celu usunięcia wszelkich śladów pleśni. Nadaje się do stosowania na tkaninach i wszystkich rodzajach skóry (z wyjątkiem nubuku i zamszu), dzięki czemu doskonale nadaje się do usuwania nieprzyjemnych zapachów z mebli, samochodu, butów, toreb lub odzieży.

 

 

PROTECTOR seria PRO

Do skór - CAR LEATHER PROTECTION CREAM (Leather Protection Cream Auto) na bazie wody, który delikatnie chroni skórę (może być stosowany również do skór anilinowych). Chroni przed plamami olejowymi, wodnymi i alkoholowymi oraz codziennym brudem i różnymi innymi zanieczyszczeniami.

Do skór - LEATHER VITAL pielęgnacja i regeneracja wszystkich rodzajów skór (poza zamszem i nubukiem). Zmiękcza i nawilża stare, sztywne, trzeszczące i spękane wyroby skórzane.  Po Leather Vital skóra staje się miła w dotyku, miękka i gładka.

Do skór, tkanin i drewna - PROTECTOR FL 03  impregnacja skór pigmentowanych, nubuku, zamszu, skór anilinowych. Nadaje się też do tkanin, drewna i kamieni. Jest niepalnym środkiem na bazie rozpuszczalnika, który zabezpiecza przed wszelkiego typu plamami z jedzenia i napojów. Stanowi też zabezpieczenie przed wpływem kwasów z ludzkiego potu. Zwiększa głębię koloru, nie zmieniając go. Można stosować na powierzchnię jeszcze przed jej całkowitym wyschnięciem po czyszczeniu. UWAGA! Środek wyprodukowany na bazie rozpuszczalnika.

Do skór i tkanin - PROTECTOR W - Koncentrat impregnacja tkanin, dywanów, microfibry. Preparat na bazie wody, zabezpiecza przed wszelkiego typu plamami z jedzenia i napojów. Stanowi też zabezpieczenie przed wpływem kwasów z ludzkiego potu. Można stosować na powierzchnię jeszcze przed jej całkowitym wyschnięciem po czyszczeniu.

Do skór - LEATHER BARRIER krem ochronny do skór o jasnym wykończeniu lica. Do wszystkich rodzajów skór (oprócz nubuku i zamszu). Zmniejsza w znacznym stopniu prawdopodobieństwo przedostania się na jasne wykończenie skóry plam takich jak : farba drukarska z gazet, ślady po spodniach dżinsowych. Krem ochronny do skór daje dodatkową warstwę ochronną skórom naturalnym o jasnym wykończeniu lica oraz uniemożliwia przenikanie w jej głąb plam, które mogą być ciężkie do usunięcia. Zaprojektowany specjalnie w celu zapobiegania przenoszenia się barwnika na powierzchnię skóry.

Do tkanin - TEXTILE PROTECTOR W precyzyjny, bardzo bezpieczny dla tkanin (bo na bazie wody) preparat ochronny do tekstyliów, mikrowłókien, dywanów. Doskonale zabezpiecza przed plamami po napojach i żywności, przed kwasami tłuszczowymi, potem itp.

 

W razie jakichkolwiek wątpliwości i dodatkowych pytań prosimy o telefon, a udzielimy Państwu niezbędnych informacji.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego: www.czyszczenieskory.pl

 

Powyższy wpis będzie edytowany w miarę powiększania naszej oferty - zachęcamy do odwiedzania naszego sklepu.

Cała SERIA PRO jest tu - kliknij

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl