DARMOWA DOSTAWA
Darmowa dostawa (InPost Paczkomat ) już od 250,00 zł.
TEMATY BLOGA

Gabinety stomatologiczne, ginekologiczne, kosmetyczne itp.

Gabinety stomatologiczne, ginekologiczne, kosmetyczne itp.
Drodzy użytkownicy mebli w gabinetach stomatologicznych, ginekologicznych, kosmetycznych itp.
 
Apelujemy do Was Nasi Drodzy klienci:
nie używajcie prosimy Was chemii czyszczącej NA BAZIE ALKOHOLU !!! To tzw. zapalnik z opóźnionym zapłonem. Nie róbcie tego.
Wielu z Was zgłasza się do nas już "PO" zamiast "PRZED", z różnymi problemami, które są przykrym skutkiem działania alkoholu na skórę naturalną lub syntetyczną.
 
Działanie niewłaściwej chemii przeważnie nie jest widoczne natychmiast po jej użyciu. Niestety zachęca to do wyciągania wniosków w stylu "nic się złego nie dzieje, jest wszystko ok" i dalszego jej używania (czyt. niszczenia często drogich mebli) !!!
Są środki, które z powodzeniem wyczyszczą i wydezynfekują meble w gabinecie i poczekalni, a przy okazji nie wysuszą i nie zniszczą wierzchniej warstwy chroniącej Twoje meble.
Tylko dbałość i stosowanie odpowiednich preparatów pozwoli uniknąć wysuszania, pękania skóry na meblach, transferu koloru (np. jeansów klienta), wnikania innych zanieczyszczeń.
Zapewnij sobie i swoim klientom bezpieczne dla zdrowia wolne od alkoholu środki, które będą również gwarancją dobrej kondycji mebli.
Uwaga ! Wirusy z mebli skórzanych również usuniesz, a nie ma potrzeby, a wręcz BARDZO niewskazane jest stosowanie środków na bazie alkoholu.
 
Sprawdź te produkty:
lub tylko dezynfekcja https://czyszczenieskory.pl/unigo-safe-300ml  i  https://czyszczenieskory.pl/unigo-safe-1l
Polecamy je, są bardzo skuteczne i niedrogie.
 
Jeśli jesteś już po szkodzie, Twoje krzesło, fotel, kozetka itp. już jest zniszczona, a zależy Ci aby uratować ten sprzęt, to też jesteśmy w stanie Ci pomóc.
Zajmujemy się doradztwem w pełnym zakresie: pielęgnacja, czyszczenie, renowacja, korekty, malowanie w dotychczasowym kolorze lub całkowita zmiana koloru albo całej tapicerki włącznie z doborem odpowiednich skór naturalnych lub syntetycznych.
 
 
Pytajcie, dzwońcie, piszcie, odpowiemy na pytania, rozwiejemy wątpliwości, wskażemy wady i zalety konkretnego rozwiązania.
 
Jeśli potrzebujesz więcej informacji o skórach i tkaninach, ich rodzajach, charakterystyce, pielęgnacji, wadach i zaletach itd. to koniecznie przejrzyj naszego bloga >>>> https://czyszczenieskory.pl/pl/n/list
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl