Szukaj

PayU
Protection Cream 250ml wersja MATT Powiększ do pełnego rozmiaru

PROTECTION CREAM-MATT 250ml

Protection Cream-skuteczny krem ochronny do wszystkich rodzajów skór oprócz nubuku i zamszu. Zabezpiecza skórę przed plamami na bazie wody, alkoholu i oleju. Po zastosowaniu preparatu nastąpi zmatowienie skóry.

Więcej szczegółów

Stan: W magazynie

1 dostępny

Ostatnie egzemplarze!

63,00 zł

PROTECTION CREAM

 

Protection Cream-skuteczny krem ochronny do wszystkich rodzajów skór oprócz nubuku i zamszu. Zabezpiecza skórę przed plamami na bazie wody, alkoholu i oleju. Wersja MATT.

 

Produkt dostępny w 250ml butelce.

 

Protection Cream-krem ochronny do wszystkich rodzajów skór oprócz nubuku i zamszu. Ten unikalny produkt konserwuje (zabezpieczając przed wysychaniem i pękaniem) i jednocześnie impregnuje porowatą powierzchnię skóry, zapewniając doskonałą ochronę przed wodą, alkoholami i olejami. Tworzy przeźroczystą paroprzepuszczalną powłokę, która powstrzymuje zabrudzenia przed penetracją i niszczeniem wykończenia skóry. Kolejne czyszczenie oznacza rozpuszczenie i usuwanie zabrudzonej powłoki, a nie bezpośrednie czyszczenie samej skóry. Zastosowanie Protection Cream na nowym wyrobie skórzanym rozpocznie program pielęgnacyjny z LeatherMaster. Uwaga: Po zastosowaniu tego produktu nastąpi zmatowienie skóry.

 

Uwaga: jeśli nie masz pewności jak zastosować preparat, skontaktuj się z nami pod nr telefonu 509043936

 

Wszystkie produkty Leather Master produkowane są pod nadzorem systemu ISO 9001.

Środki do czyszczenia mebli tapicerowanych, pielęgnacja odzieży motocyklowej, czyszczenie odzieży skórzanej, środki do czyszczenia skórzanej tapicerki, skóry, usuwanie zabrudzeń ze skóry