TEMATY BLOGA

      Masz pytanie?     

    Zadzwoń 509 043 936    

NATURAL LEATHER CARE SOFT+STRONG zestaw pielęgnacyjny do mebli skórzanych

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 141,60 zł 141.60
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 4.08333
Kod produktu: PF03990/SL00649

Opis

Uniters leater-master

 

Zestaw do czyszczenia i konserwacji skór naturalnych MAXI KIT(2x250ml) + Strong Cleaner 250 ml

W duecie taniej* >klik>

 

WIDEO SPOSÓB UŻYCIA ZESTAWU   

Zestaw do skór naturalnych
Instrukacja użycia

Zestaw do pielęgnacji mebli skórzanych – przywróć swoim meblom dawny blask

Zestaw do pielęgnacji mebli skórzanych to kompleksowe rozwiązanie, dzięki któremu przywrócisz swoim meblom dawny blask i długo utrzymasz je w nienagannej kondycji. Znajdziesz w nim wysokiej jakości środki czyszczące, odżywczy balsam i specjalistyczną gąbkę. Za sprawą naszego zestawu skutecznie usuniesz zabrudzenia, odżywisz skórę i zabezpieczysz ją przed negatywnymi czynnikami towarzyszącymi codziennemu użytkowaniu. Preparaty wchodzące w skład kompletu wyróżniają się starannie opracowanymi formułami. Pomogą Ci one w zachowaniu naturalnego blasku skóry oraz ochronią ją przed utratą elastyczności. Nasz zestaw został skomponowany w taki sposób, aby ułatwić Ci kompleksową opiekę nad meblami.

Preparaty można stosować do czyszczenia i konserwacji mebli skórzanych, czyszczenia i konserwacji skórzanych tapicerek samochodowych, czyszczenia i konserwacji odzieży i galanterii skórzanej.

Zadbaj o meble jak profesjonalista – nasz zestaw do pielęgnacji mebli skórzanych zawiera:

Soft Cleaner to delikatny środek do czyszczenia skór na bazie wody destylowanej. Jest bezpieczny, ponieważ nie zawiera żadnych rozpuszczalników mogących uszkodzić wykończenie skóry. Preparat nadaje się do czyszczenia skór anilinowych. Regularne czyszczenie skórzanej tapicerki powstrzymuje niszczące działanie zanieczyszczeń, które z biegiem czasu mogą powodować poważne uszkodzenia. Po czyszczeniu skóry konieczne jest zastosowanie kremu do konserwacji skór Protection Cream.

Protection Creamkrem ochronny do wszystkich rodzajów skór oprócz nubuku i zamszu. Ten unikalny produkt konserwuje skórę (zabezpieczając przed wysychaniem i pękaniem) i jednocześnie impregnuje jej porowatą powierzchnię. Wprowadza niezbędną odżywkę, która pomaga skórze zachować jej delikatność i miękkość. Tworzy przezroczystą, paroprzepuszczalną powłokę, która powstrzymuje zabrudzenia przed penetracją i niszczeniem wykończenia skóry oraz zabezpiecza ją przed plamami na bazie wody, alkoholu i oleju. Kolejne czyszczenie skóry oznacza rozpuszczenie i usuwanie zabrudzonej powłoki, a nie bezpośrednie czyszczenie skóry. Zastosowanie Protection Cream na nowym wyrobie skórzanym rozpocznie program pielęgnacyjny z Leather Master.

Dlaczego warto wybrać nasz zestaw do pielęgnacji mebli skórzanych?

Chroni meble przed uszkodzeniami

Nasz zestaw zapewnia kompleksową ochronę mebli skórzanych, chroniąc je przed potencjalnymi uszkodzeniami. Soft Cleaner usuwa zanieczyszczenia, a Protection Cream odżywia powierzchnię i tworzy ochronną powłokę, która zabezpiecza przed pękaniem i wysychaniem skóry.

Przedłuża żywotności mebli

Regularne stosowanie naszych produktów nie tylko oczyszcza, ale także przedłuża żywotność mebli. Protection Cream działa jak tarcza, chroniąc skórę przed wpływem czynników zewnętrznych, co przekłada się na długotrwałe zachowanie jej estetyki.

Umożliwia zachowanie wyjątkowego wyglądu mebli skórzanych

Nasz zestaw pozwala utrzymać oryginalny wygląd mebli skórzanych. Protection Cream nie tylko chroni, ale także odżywia skórę, utrzymując jej naturalną miękkość i elastyczność.

Skutecznie chroni przed zabrudzeniami

Dzięki Protection Cream powierzchnia skóry odpycha zabrudzenia i staje się znacznie odporniejsza na różnego rodzaju plamy, w tym te na bazie wody, alkoholu i oleju. Znacznie ułatwia to utrzymanie mebli w czystości.

Regularna pielęgnacja mebli skórzanych – dlaczego jest taka ważna?

Dbałość o dobrą kondycję wyrobów ze skór jest przecież naturalną konsekwencją ich zakupu. Skóra jest wyjątkowo trwałym materiałem, jednak nawet normalne używanie naraża ją na kontakt z zagrażającymi jej czynnikami, np. brudem czy ludzkim potem (przez to na działanie zawartej w pocie soli).

Czyszczenie skóry i konserwacja skóry to program pielęgnacyjny, który stosuje się 2-4 razy w roku.

Regularne czyszczenie i konserwacja skóry 2-4 razy w roku to zabiegi, które pozwalają wyeliminować zabrudzenia i usunąć plamy. Dzięki temu meble na dłużej zachowują swój atrakcyjny wygląd. Utrzymują też typową dla skóry wysoką jakość, nawet po wielu latach użytkowania.

Dbałość o kondycję wyrobów ze skóry jest kluczowa, by móc jak najdłużej cieszyć się wyjątkowymi właściwościami i szlachetnym wyglądem tego materiału. Nasz zestaw pielęgnacyjny zapewnia meblom trwałość i estetykę. Chroni skórę przed wieloma negatywnymi czynnikami, które towarzyszą codziennemu użytkowaniu.

Zawartość produktu

250ml Soft Cleaner

250ml Protection Cream

Gąbka 2szt, ściereczka 2szt.

Zestaw MAXI wystarcza na dwukrotne wyczyszczenie kanapy trzy osobowej i dwóch foteli 2x (3,1,1).

Działanie:

Stosowanie środków do czyszczenia skór Leather Master skutecznie usuwa zabrudzenia ze skóry, doskonale konserwuje skóry naturalne i zabezpiecza je przed plamami oraz gwarantuje zachowanie oryginalnej jakości.

Uwaga

-przed użyciem potrząsnąć buteleczką

-przetestuj środek na ukrytej powierzchni

-nie stosować zestawu do skór typu nubuk i zamsz

-trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci

-przechowywać w temperaturze pokojowej.

Sposób użycia

Preparat do czyszczenia skóry SOFT CLEANER – nasącz gąbkę środkiem do czyszczenia skór i ściśnij ją kilkakrotnie do uzyskania piany (im więcej piany tym lepszy efekt czyszczenia ). Czyszczenie skóry powinno odbywać się okrężnymi ruchami. W miejscach, gdzie zabrudzenie jest mocniejsze, kilka razy wetrzyj nasączoną gąbkę z pianą. Brud będzie osadzał się na gąbce, dlatego też trzeba ją płukać w czystej wodzie. Jeśli efekt czyszczenia jest satysfakcjonujący proszę odczekać do momentu wyschnięcia mebla ( ok.30 min ) i nałożyć preparat do konserwacji skóry Protection Cream

Preparat konserwujący do skór naturalnych  PROTECTION CREAM – potrząśnij buteleczką przed użyciem, nasącz miękką i czystą ściereczkę preparatem i wetrzyj kolistymi ruchami równomiernie na powierzchni skóry. Miejsca takie jak podłokietniki można zabezpieczyć dwukrotnie. Pozostaw skórę do wyschnięcia na 30 min.

Dodatkowo w zestawie : Strong Cleaner bardzo skuteczny i łatwy w użyciu bezpieczny preparat do czyszczenia wszystkich gatunków skór.

Preparat do czyszczenia skóry Strong Cleaner to bezpieczny, wodny środek czyszczący, który może być użyty do każdego gatunku skór.

Preparat do czyszczenia skóry pomaga w usuwaniu większości zabrudzeń i plam powstałych ze środków na bazie wody po jedzeniu lub piciu. Czyszczenie skóry odbywa się po wypracowaniu piany na gąbce.

Preparat jest skoncentrowaną wersją środka Soft Cleaner, który dostępny jest w Zestawach Pielęgnacyjnych. Po czyszczeniu skóry konieczne jest zastosowanie kremu ochronnego Protection Creamktóry zabezpieczy skórzane meble przed plamami na bazie wody, alkoholu i oleju.

 

Zawartość produktu:

250ml Strong Cleaner

Preparatem można wyczyścić zestaw mebli skórzanych 3,1,1

Uwaga: 

- przed użyciem potrząsnąć buteleczką  

- przetestuj środek na ukrytej powierzchni

- trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci

- przechowywać w temperaturze pokojowej. 

Sposób użycia: 

Preparat czyszczący do skór  STRONG CLEANER – nasącz gąbkę preparatem i ściśnij ją kilkakrotnie do uzyskania piany (im więcej piany tym lepszy efekt czyszczenia ). Skórę należy czyścić okrężnymi ruchami. W miejscach, gdzie zabrudzenie jest mocniejsze, kilka razy wetrzyj nasączoną gąbkę z pianą. Brud będzie osadzał się na gąbce, dlatego trzeba ją płukać w czystej wodzie. Jeśli efekt czyszczenia jest satysfakcjonujący proszę odczekać do momentu wyschnięcia mebla ( ok.30 min ) i nałożyć PROTECTION CREAM, który utworzy powłokę ochronną na powierzchni skóry. 

Zastosowanie

Preparaty i środki do czyszczenia skór są bezpieczne w użyciu, ponieważ produkowane są na bazie wody destylowanej co sprawia, że jej nie odbarwiają . Środki do czyszczenia skór zapewniają skuteczną ochronę i pielęgnację skórom licowym o zróżnicowanym wykończeniu dlatego nie ma potrzeby ani zaleceń żadnej garbarni do używania oddzielnych preparatów do skór jedno i dwukolorowych (antykowanych). Podział taki wprowadza tylko i wyłącznie dezorientację u klienta.

Wszystkie preparaty i środki do czyszczenia skóry oraz do konserwacji skór marki Leather Master monitorowane są przez system jakości ISO 9001 i dostępne są na wielu kontynentach. Daje nam to pewność, że każdy preparat spełni pokładane w nim oczekiwania. 

Jak dbać o skórę:

Skóra w trakcie obróbki w garbarni zostaje odpowiednio spreparowana z wykorzystaniem wielu substancji nawilżających, które nadają jej miękkość i elastyczność. Wraz z upływem czasu konieczne jednak staje się ich uzupełnianie. Dlaczego? Ponieważ skóra wygarbowana nie ma zdolności do regeneracji tak jak żywa tkanka. Należy jej w tym pomóc. Użytkowany wyrób skórzany poddawany jest działaniu kilku szkodliwym czynnikom takim jak: wpływ temperatury otoczenia – nasłonecznienie, grzejniki, a także wpływ soli zawartych w pocie ludzkim i zwierzęcym ( w przypadku zwierząt także w ślinie ). Sól oraz temperatura powodują przesychanie skóry co z czasem prowadzi do jej twardnienia, a następnie powstawania pęknięć, zwłaszcza w miejscach mocno naprężonych i narażonych na styczność z ludzką skórą i włosami. Dodatkowo niefachowe czyszczenie skóry z wykorzystaniem domowych preparatów piorących i czyszczących ( płyny do mycia szyb, naczyń, preparaty do kurzu z silikonem ) przyczyniają się do jej dalszej degradacji.

* szukaj kolejnych duetów, wybierz w menu kategorię "W duecie taniej" >klik>

 

Jeśli potrzebujesz więcej informacji o skórach i tkaninach, ich rodzajach, charakterystyce, pielęgnacji, wadach i zaletach itd. to koniecznie przejrzyj naszego bloga >>>> https://czyszczenieskory.pl/pl/n/list

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Zamieszczone opinie mogą pochodzić także z innego serwisu

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl