DARMOWA DOSTAWA
Darmowa dostawa (Paczkomat InPost ) już od 250,00 zł.
TEMATY BLOGA

Czy skóra wymaga od Ciebie dużo czasu?

Czy skóra wymaga od Ciebie dużo czasu?

Radość z użytkowania skórzanych mebli może trwać naprawdę bardzo długo. Skóra naturalna jest materiałem niezwykle wytrzymałym i nie wymaga od Ciebie codziennej troski. W zupełności wystarczy, że znajdziesz dla niej kilka chwil tylko 2-4 razy w roku.

Produkty znanej na całym świecie firmy UNITERS zapewniają swoim klientom ten komfort, że ich preparaty są na tyle skuteczne a ich efekty trwałe, że nie ma potrzeby "zawracania sobie głowy" ilością różnych butelek, częstotliwością zakupu w nieuzasadnionych ilościach kolejnych płynów, past itd. 

W jednym kartoniku Natural Leather Care Leather Master możesz mieć zestaw absolutnie wystarczający do utrzymania Twoich mebli w bardzo dobrej kondycji.

Uniters gwarantuje całkowicie bezpieczne utrzymanie skóry w doskonałej kondycji, jednocześnie ograniczając ryzyko jej trwałego zabrudzenia lub przedwczesnego starzenia. Seria Leather Master kompleksowo pielęgnuje i konserwuje skóry meblowe. Wśród produktów z serii Leather Master można znaleźć zarówno środki czyszczące (także do materiałów skóropodobnych), impregnujące, jak i przywracające oryginalny , kolor, blask i delikatność skóry.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl