DARMOWA DOSTAWA
Darmowa dostawa (InPost Paczkomat ) już od 250,00 zł.
TEMATY BLOGA

Uniters

Uniters

Od ponad 30 lat Uniters produkuje i dystrybuuje produkty do czyszczenia, pielęgnacji i naprawy skór, tkanin i drewna dla branży meblarskiej, samochodowej i motocyklowej, galanterii skórzanej, lotniczej, garbarskiej i żeglarskiej na całym świecie.


UNITERS produkuje wysokiej jakości profesjonalne detergenty o szybkim i skutecznym działaniu, używane codziennie przez tysiące firm, rzemieślników, techników, konsumentów. Każdy produkt szanuje zdrowie i środowisko zgodnie z rygorystycznym kodeksem etycznym przyjętym przez firmę.

 

UNITERS, TROCHĘ O NICH

Uniters to włoska firma założona w 1987 roku. Z główną siedzibą producyjną we Włoszech, w Montecchio Maggiore (Vicenza), dziś międzynarodowe przedsięwzięcie z różnymi biurami na całym świecie, w tym w Stanach Zjednoczonych, Słowacji i Japonii. We Włoszech znajduje się dział produkcji oraz Centrum Badawczo-Rozwojowe założone przez dr Leo Torka.


Produkty Uniters są sprzedawane w 100 krajach dzięki sprawnie działającej sieci dystrybutorów. Okrętem flagowym UNITERS jest zespół pomocy technicznej, który może szybko i zdecydowanie interweniować w przypadku krytycznych powierzchni.

Przez lata Uniters wypracowało różne marki z określonymi liniami produktów w zależności od rodzaju interwencji i powierzchni. Wśród nich znajdziemy Leather Master®, jedną z najbardziej znanych i cenionych marek profesjonalnych środków czyszczących do mebli i galanterii skórzanej w branży modowej na całym świecie. W wyniku ankiety przeprowadzonej przez kobiety w USA, marka została również nagrodzona tytułem Best Choice 2016 jako najlepsza linia produktów do czyszczenia przedmiotów skórzanych. Ponad 95% respondentów stwierdziło, że czują się z tą marką tak komfortowo, że bez wahania poleciliby ją bliskim i znajomym. Nagroda, z której jesteśmy bardzo dumni.

„Byłem młodym technikiem garbowania, kiedy poprosiłem mojego ojca, dr Leo Torka, chemika z wieloletnim doświadczeniem, o pomoc w opracowaniu naprawdę skutecznych i wszechstronnych produktów, które pozwoliłyby konsumentowi dbać o skórzane sofy, ale były jednocześnie bezpieczne dla zdrowia; tak to się wszystko zaczęło”

Prezes Gordian Tork
Uniters Group

Misją Uniters Group jest dostarczanie innowacyjnych technologii i wydajnych produktów zgodnych z najostrzejszymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska. Serwis, Styl, Szybkość i Zadowolenie Klienta to fundamenty UNITERS, z którymi ALAMA ma ogromną przyjemność współpracować na co dzień.

Obejrzyj krótki filmik o Unitersie.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl