Szukaj

PayU
Mattres Care Kit Powiększ do pełnego rozmiaru

Mattres Care Kit (2x200ml)

Zestaw do czyszczenia i usuwania przykrych zapachów z materacy.

Więcej szczegółów

Stan: W magazynie

12 dostępnych

64,60 zł

Obniżka!

-5%

68,00 zł

Mattress Care KitZestaw do czyszczenia i pielęgnacji materacy.

Właściwa pielęgnacja materacy jest konieczna nie tylko ze względu na zachowanie ich czystości, ale także dla zapewnienia właściwej higieny. Pot i różne nieprzewidziane przypadkowe zabrudzenia mogą zniszczyć wygląd Twojego materaca i wkrótce doprowadzić do powstawania nieprzyjemnego zapachu i rozwoju bakterii.

Zestaw do pielęgnacji materacy pozwala na reguralne czyszczenie i odświeżanie (dezodoryzowanie) w łatwy sposób bez ryzyka wypłowień lub odbarwień.

Materace należy czyścić co najmniej dwa razy w roku.

Zawartość produktu:

Mattress Cleaner 200ml – preparat do czyszczenia

Mattress Smell Remover 200ml – preparat do odświeżania i usuwania przykrych zapachów.

Rękawiczka kąpielowa

Uwaga:

- przetestuj środek na ukrytej powierzchni

- trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci

- przechowywać w temperaturze pokojowej.

Sposób użycia:

Mattress Cleaner – przed użyciem potrząśnij mocno pojemnikiem i przetestuj produkt na ukrytej powierzchni materaca. Odkurz materac za pomocą odkurzacza, który wyposażony jest w szczotkę do tapicerki aby usunąć kurz z jego powierzchni. Z odległości około 30cm rozpyl małą ilość preparatu na powierzchni około 1m2. Czyść od razu za pomocą rękawiczki zmoczonej w ciepłej wodzie (zimna woda w przypadku plam z krwi). Należy płukać i wykręcać rękawiczkę kąpielową przed każdym kolejny czyszczeniem. Zabieg należy powtórzyć w przypadku opornych plam. Osusz materac ręcznikiem papierowym luz za pomocą suszarki.

Matterss Smell Remover – przed użyciem potrząśnij pojemnikiem i przetestuj preparat na ukrytej powierzchni materaca. Rozpyl preparat z odległości około 30 cm na całej powierzchni materaca.

Po wyczyszczeniu i odświeżeniu materaca można użyć preparatu Textile Protector w rozpylaczu, aby zabezpieczyć materac przed plamami.

Wszystkie produkty marki Leather Master monitorowane są przez system jakości ISO 9001 i dostępne są w 70 krajach na całym świecie. Daje nam to pewność, że każdy preparat spełnia pokładane w nim oczekiwania. 

Uwaga: jeśli nie wiesz jaki zastosować preparat do czyszczenia lub konserwacji, skontaktuj się z nami tel: 509043936.

Środki do czyszczenia mebli tapicerowanych, pielęgnacja odzieży motocyklowej, czyszczenie odzieży skórzanej, środki do czyszczenia skórzanej tapicerki, skóry, usuwanie zabrudzeń ze skóry