Szukaj

PayU
Leather Barrier 225 ml Powiększ do pełnego rozmiaru

Leather Barrier 225 ml

Krem ochronny do skór, który chroni jej powierzchnię przed plamami od dżinsów, tkanin oraz farby drukarskiej z gazet.

Więcej szczegółów

Stan: Oczekiwanie na dostawę

63,00 zł

Krem ochronny do skór, który chroni jej powierzchnię przed plamami od dżinsów, tkanin oraz farby drukarskiej z gazet.

LEATHER BARRIER 225 ml

Dbałość o dobrą kondycję wyrobów ze skór jest przecież naturalną konsekwencją ich zakupu. Skóra jest wyjątkowo trwałym materiałem , jednak nawet normalne jej używanie naraża ją na kontakt z brudem, ludzkim potem (przez to na działanie zawartej w pocie soli). Czyszczenie i ochrona to program pielęgnacyjny, który stosuje się 2-4 razy w roku.

Czyszczenie skóry skutecznie eliminuje zabrudzenia i usuwa plamy, zapewniając atrakcyjny wygląd, ochrona gwarantuje oryginalną jakość nawet po wielu latach użycia, jednocześnie zabezpieczając skórę przed następstwami rozmaitych przypadkowych i uciążliwych zabrudzeń.

Zawartość produktu:

225ml Leather Barrier

Preparat wystarcza na dwukrotną ochronę zestawu wypoczynkowego 3,1,1.

Działanie:

Stosowanie preparatów Leather Master skutecznie usuwa zabrudzenia ze skóry, doskonale impregnuje skóry i zabezpiecza mebel skórzany przed plamami oraz gwarantuje zachowanie oryginalnej jakości.

LEATHER BARRIER - krem ochronny do wszystkich rodzajów skór oprócz nubuku i zamszu. Zmniejsza w znacznym stopniu prawdopodobieństwo przedostawania się na jasne wykończenie skóry, plam takich jak: farba drukarska z gazet, ślady po spodniach dżinsowych. Krem ochronny do skór Leather Barrier daje dodatkową warstwę ochronną skórom naturalnym o jasnym wykończeniu oraz uniemożliwia przenikanie w jej głąb plam, które mogą być ciężkie do usunięcia. Zaprojektowany specjalnie w celu zapobiegania przenoszenia się barwnika na powierzchnię skóry.  

Uwaga:

- przed użyciem potrząsnąć buteleczką

- przetestuj środek na ukrytej powierzchni

- trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci

- przechowywać w temperaturze pokojowej.

nie stosować do nubuku i zamszu.

Sposób użycia:

Preparat ochronny do skór Leather Barrier – nasącz miękką i czystą ściereczkę preparatem i wetrzyj kolistymi ruchami równomiernie na powierzchni skóry. Miejsca takie jak podłokietniki i zagłówek można zabezpieczyć dwukrotnie. Pozostaw skórę do wyschnięcia na 30 min.

Zastosowanie:

Wszystkie produkty marki Leather Master monitorowane są przez system jakości ISO 9001 i dostępne są w 70 krajach na całym świecie. Daje nam to pewność, że każdy preparat do czyszczenia skóry i środek do konserwacji skóry spełnia pokładane w nim oczekiwania. Środki do czyszczenia skóry i preparaty do pielęgnacji skóry można stosować do: czyszczenia mebli skórzanych, czyszczenia odzieży skórzanej, czyszczenia skór w samochodzie, konserwacji skór naturalnych. Są one bezpieczne w użyciu ponieważ produkowane są na bazie wody destylowanej co sprawia, że nie odbarwiają skóry. Zapewniają skuteczną ochronę i pielęgnację skórom licowym o zróżnicowanym wykończeniu dlatego nie ma potrzeby ani zaleceń żadnej garbarni do używania różnych preparatów do skór jedno i dwukolorowych -antykowanych. Podział taki wprowadza tylko i wyłącznie dezorientację u klienta.

Jak dbać o skórę:

Skóra w trakcie obróbki w garbarni zostaje odpowiednio spreparowana z wykorzystaniem wielu substancji nawilżających, które nadają jej miękkość i elastyczność. Wraz z upływem czasu konieczne jednak staje się ich uzupełnianie. Dlaczego? Ponieważ skóra wygarbowana nie ma zdolności do regeneracji tak jak żywa tkanka. Należy jej w tym pomóc. Użytkowany wyrób skórzany poddawany jest działaniu kilku szkodliwym czynnikom takim jak: wpływ temperatury otoczenia – nasłonecznienie, grzejniki, a także wpływ soli zawartych w pocie ludzkim i zwierzęcym ( w przypadku zwierząt także w ślinie ). Sól oraz temperatura powodują przesychanie skóry co z czasem prowadzi do jej twardnięcia, a następnie powstawania pęknięć, zwłaszcza w miejscach mocno naprężonych i narażonych na styczność z ludzką skórą i włosami. Dodatkowo niefachowe czyszczenie skór z wykorzystaniem domowych preparatów piorących i czyszczących ( płyny do mycia szyb, naczyń, preparaty do kurzu z silikonem ) przyczyniają się do jej dalszej degradacji.

Czyszczenie mebli skórzanych oraz konserwacja skóry produktami Leather Master zapewni Twoim meblom długą żywotność i ładny wygląd.

Jeśli nie wiesz jaki zastosować preparat do czyszczenia skóry lub do konserwacji skóry skontaktuj się z nami 509043936

Środki do czyszczenia mebli tapicerowanych, pielęgnacja odzieży motocyklowej, czyszczenie odzieży skórzanej, środki do czyszczenia skórzanej tapicerki, skóry, usuwanie zabrudzeń ze skóry